HAKKIMIZDA

İzmir Gül Tarım, bir şahıs işletmesi olarak 1991 yılında İzmir Tire’de Musa GÜL tarafından kurulmuştur. Şahıs işletmesi olarak 10 dekar Kapya biber üretimi ve pazarlaması ile sektöre adım atan Musa Gül, üreten ve pazarlayan olarak ilk adımı attığı yıl Gül Tarımın da temellerini atmıştır. Gül Tarım başlangıçta Bitkisel ve Hayvansal üretimi bir arada yürüten bir işletme olarak kısa bir süre devam etti. Tarımsal üretim girdileri çok yüksek rakamlar teşkil ettiği için hayvansal üretim sonlandırılıp bütün yatırımlar bitkisel üretime döndü. Tarımsal girdi temini ve tedarikçi olma vasfı kazan Musa Gül Tarım işletmesi kısa sürede bayilikler alarak büyüdü. Rantabl sonuçlar alan Musa Gül şahıs işletmesi yatırımlarını da Bitkisel üretim girdi ve planlama üzerine yapınca büyüme yolunda büyük ivme kazan bir işletme haline dönüştü. Bitkisel üretimde girdi temini yanı sıra pazarlamanın önemli olduğu analizini doğru olarak yapan işletmemiz , bu özelliğini sürekli avantaja dönüştürerek büyümüştür.

Biz Kimiz ?

2008 yılında 100 m2 alanda, Kantar, ilaç ve gübre bayiliğine başlayan Gül Tarım; yıllar içinde planlı ve bilinçli büyüme ile iki şirket ve şubeleri ile tarımsal üretimde güvenin adresi olma yolunda büyük adımlar atmıştır. Çiftçiler için güveni, kaliteyi ve devamlılığı temsil eden inanışı ile büyüyen işletmemiz çalışanları için de garanti ve saygınlığını sürdürerek büyümektedir. Mesleki eğitime ve üretkenliğe önem veren işletme haline gelen Gül Tarım çoğalarak ; İzmir Gül Tarım , Hazar Fide ve Hazar Tarım olarak 3 farklı işletmede tarımsal girdi temini ve üretimde yer almaktadır. Üretenin yanında yer alan kazanır felsefesiyle yol alan işletmemiz kısa sürede tarımsal üretim ve pazarlamada söz sahibi olmuştur. Tire, Torbalı, Selçuk ve Bayındır ilçelerinin dörtgeninde konumlanmış işletmemiz Teknik ve tedarik konularında her zaman üreticilerin ilk adresi olmaktadır.
Tüm çalışanlarımız için yüksek yaşam standartları oluşturmak ve bunu korumak, Üretkenliğe, İşbirliğine ve dayanışmaya dayalı ve bu anlayışını destekleyen her türlü işbirliğine açık bir çalışma ortamı oluşturan işletme haline gelen İzmir Gül Tarım Sektörde aranan marka olma yolundadır.
Sürekli büyüme ve gelişiminden dolayı, teknik kadroya önem veren işletmemiz sağlam Ziraat Mühendisi kadrosu ile bitkisel üretimin her alanında teknik hizmet vermektedir. İzmir Gül Tarım olarak tarımsal her türlü faaliyette tohumdan hasada üretici yanında yer alan işletmemiz , Hazar fide olarak her türlü sebze fidesi üretimi ile destek verirken Hazar Tarım NSG Belevi Selçuk şubesi olarak da meyve üretiminde teknik ve tedarik desteği sunmaktadır.

Vizyonumuz

Üretim emek ister…
Sürekli büyüme ve gelişiminden dolayı, teknik kadroya önem veren işletmemiz sağlam Ziraat Mühendisi kadrosu ile bitkisel üretimin her alanında teknik hizmet vermektedir.
 
İzmir Gül Tarım olarak tarımsal her türlü faaliyette tohumdan hasada üretici yanında yer alan işletmemiz , Hazar fide olarak her türlü sebze fidesi üretimi ile destek verirken Hazar Tarım NSG Belevi Selçuk şubesi olarak da meyve üretiminde teknik ve tedarik desteği sunmaktadır.